«

»

beIN Connect Nedir?

beIN Connect www.beinconnect.com.tr Nedir

beIN Connect uygulaması ile izlemek istediğiniz içerikleri her nerede olursanız olun telefonlarınıza indireceğiniz ücretsiz mobil uygulamaları ile yayınları kaçırma derdi olmadan cepten keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. Abone olduğunuz paketler kapsamında sunulan uygulamayı ücretsiz olarak indirecek ve izlemek istediğiniz yayınları tadını doyasıya çıkartacaksınız. 

Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan Digiturk beIN Connect uydu alıcısıyla yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dahilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine ulaşabilir; isterseniz beIN Connect uygulamasını indirerek cepten, tabletten ya da web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dahilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. (beIN SPORTS canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig paketi olması gerekir)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>