«

»

Beden ve Ruh Drama Filmi

Beden ve Ruh Drama Filmi beIN Movies

2017 yapımı severek izleyeceğiniz bir film Beden ve Ruh Digiturk beIN Movies ekranlarında izleyenlerini bekliyor. Drama filmi seven kullanıcıları ekranlara kilitleyecek bu harika filmin baş rollerini Geza Morcsanyi, Alexandra Borbely, Zoltan Schneider paylaşıyor. Filmin yönetmenliğini ise Simon, the Magician, Tamas et Juli, Magic Hunter filmleriyle de gündeme gelen Ildiko Enyedi yapıyor. Beden ve Ruh filmini abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilir veya izlemek istediğiniz içerikleri kiralama seçeneğini kullanarak dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

İlk gösterimini gerçekleştirdiği Berlin Film Festivali’nde En İyi Film dalında Altın Ayı’ya layık görülen yapıt, İKSV bünyesinde de yer almıştı. Mezbahada çalışan Endre ve Maria, aynı rüyayı paylaştıklarını farkederler; ormanda geyik olarak tanışmak ve aşık olmak…Bu rüyalarını gerçekleştirmeye karar verirler fakat gerçek hayat o kadar kolay olmayacaktır.

Süre : 116 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.03.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>