«

»

Atomica Bilim Kurgu Filmi

Atomica Filmi İzle Digiturk beIN Movies

Bilim kurgu filmi seven kullanıcıları Atomica filmi ile ekran başında eğlenceli dakikalar bekliyor. Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde Tom Sizemore, Sarah Habel, Monaghan Cameron yer alıyor ve filmin yönetmenliğini de Dagen Merril yapıyor olacak. Bu harika filmi abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilir veya sunulan içerikler için kiralama seçeneklerini kullanarak yayınları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Dizilerde izlemeye alışık olduğumuz Sarah Habel, gerilimi izleyiciye çok başarılı bir şekilde geçiriyor. Çölde ıssız ve uzak bir noktadaki nükleer güç santraliyle bağlantılar kopmuştur. Genç mühendis Abby, sorunu çözmesi için santrale gönderilir. Tesislere girdiğinde bulduğu gizemli ipuçları ve orada çalışan iki kişinin tuhaf hareketleri, genç kadının bu iki çalışandan şüphe duymasına sebep olur.

Süre : 78 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.12.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>