«

»

Aşk Masalı Romantik Komedi Filmi

Aşk Masalı Filmi Digiturk beIN Movies

Romantik komedi sevenleri ekranlara kilitleyecek harika bir film Aşk Masalı Digiturk beIN Movies ekranlarında! Aşk Masalı Filmi ekran başında romantik dakikalar geçirirken bir o kadar da eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde Jennifer Lopez, Ralph Fiennes, Stanley Tucci yer alıyor ve filmin yönetmenliğini ise Wayne Wang yapıyor olacak. Bu harika filmi abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilir veya sunulan içerikleri kiralayarak da izleyebilirsiniz.

Jennifer Lopez ve Ralph Fiennes’in başrollerinde yer aldıkları bu eğlenceli romantik komedi filminin yönetmen koltuğunda Wayne Wang bulunuyor. New York’un en ünlü otellerinden birinde hizmetçi olarak çalışan Maria, oğluTty ile yaşayan yalnız bir kadındır. Bir gün çalışırken Marıa bir kıyafet ile ilgilenmeye başlar ve onu deneyince politikacı olan Christopher’a yakalanır ve aralarında bir çekim başlar.

Süre : 99 dk
Yapım Yılı : 2002
Yayından Kalkacağı Tarih : 14.06.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>