«

»

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Filmi

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu – Annabelle: Creation Korku Filmi

Korku, gerilim türü içerik sevenler Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Filmi ile ekranlara kilitleniyor. Korku filmi sevenlere özel olarak sunulan bu harika içeriği ve beraberinde daha yüzlerce içeriği HD kalitede izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Filminin baş rollerinde, korku dolu dakikalarda: Anthony LaPaglia, Samara Lee, Miranda Otto sizlere eşlik ederken filmin yönetmen koltuğunda ise David F. Sandberg oturuyor olacak. En sevilen filmlerin adresi Digiturk Filmin Yıldızı Paketi ile sizde sinema keyfini evinize taşıyarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

”The Conjuring” evreninden dördüncü film. Dünya hasılatı 300 milyon doları bulan yapıt, ürkütücü bebek Annabelle’in doğuşunu konu ediyor. Küçük kızlarının trajik ölümünden 12 yıl sonra, oyuncakçı Samuel ve eşi Esther, evlerini rahibe Charlotte ve yetim kız çocuklarına açarlar. Bir süre sonra Annabelle’in şeytani güçleri evdeki herkese korku dolu anlar yaşatmaya başlar.

Süre : 104 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 21.05.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>