«

»

Andron: Siyah Labirent Filmi

Andron: Siyah Labirent Bilim Kurgu Filmi İzle

Bilim Kurgu Filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek harika bir içerik siz değerli izleyenleri bekliyor. Bilim Kurgu sevenleri ekranlara kilitleyen Andron: Siyah Labirent Filminin baş rollerinde Alec Baldwin, Danny Glover, Michelle Ryan sizleri karşılayacak. Filmin yönetmenliğini ise Francesco Cinquemani yapıyor olacak. Sunulan indirimli kampanyalar ve paketler kapsamında en sevilen sinema içeriklerini HD kalitede izleyerek ekran başında keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Danny Glover ve Alec Baldwin klostrofobik bir labirentte bir grup kadın ve erkeği mahsur alan iki yönetici olarak karşımıza çıkıyorlar. 2154 yılında bır grup kadın ve erkek karanlık, klostrofobik bir labirentte mahsur kalır. Çok geçmeden grup olarak hareket edip şifreleri çözerek ve işaretleri yorumlayarak bu gizemli mekandan kurtulmaya çalışırlar.

Süre : 90 dk,
Yapım Yılı : 2016
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.06.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>