«

»

1945 Drama Filmi

1945 Drama Filmi Digiturk beIN CONNECT

Digiturk beIN Movies ekranlarında severek izleyeceğiniz bir drama filmi! Drama filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek bu harika film ve beraberinde daha bir çok içerikle de ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 1945 Drama Filminin baş rollerinde  Peter Rudolf, Tasnadi Bence, Tamas Szabo Kimmel dramatik dakikalarda sizlere eşlik edecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ferenc Torok oturuyor olacak. Sizde en sevilen sinema filmlerini abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

İlk gösterimini Berlin Film Festivali’nde gerçekleştiren yapım, ‘Panaroma İzleyici Ödülü’ne aday gösterilmişti. 12 Ağustos 1945, saat sabah 11’de, siyah giyimli, gizemli iki yabancı, bir Macar köyünün tren istasyonunda görülür. Birkaç saat sonra her şey değişecektir.

Süre : 87 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.06.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>